601 633 663 kancelaria@ath-odszkodowania.pl

Odzyskiwanie środków z polisolokat (ubezpieczenia na życie)

Polisolokata to potoczne określenie ubezpieczenia na życie (indywidualnego lub grupowego) z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym.

Ubezpieczyciele zapewniają swoich Klientów, że pieniądze wpłacane na ubezpieczenie będą wypracowywały zysk, a zawarcie polisy jest w zupełności bezpieczne. Niejednokrotnie okazuje się, że nie dość, że na koncie Ubezpieczonego nie ma zysku, to kwota jest niższa niż suma wpłaconych przez lata składek.

W takiej sytuacji, Klienci chcą wycofać swoje pieniądze z polisy, które do tej pory wpłacali. I tu zaczyna się problem...

Umowy polisolokat, co do zasady, są skonstruowane w ten sposób, że za zerwanie umowy przed końcem okresu na jaki została zawarta, Klient traci nawet do 100% wpłaconych dotychczas środków. Ubezpieczyciele pobierają tzw. opłaty likwidacyjne.

 

ATH Odszkodowania pomaga Klientom związanym polisolokatami w odzyskaniu należnych im środków. Z pomocą specjalistów z ATH Odszkodowania możliwe jest odzyskanie pieniędzy z polisolokaty, która rozwiązała się nawet 10 lat temu.

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ATH Odszkodowania, NIP: 826-191-20-17, Garwolin ul. Kościuszki 49 (Pasaż 49), w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.