601 633 663 kancelaria@ath-odszkodowania.pl

Odzyskujemy środki z OFE po śmierci osoby bliskiej

W przypadku śmierci osoby, która posiadała konto w Otwartym Funduszu Emerytalnym, do środków zgromadzonych na jego rachunku mają prawo następujące osoby:

- małżonek, w ramach wspólności majątkowej,

- osoba wskazana jako uposażona,

- spadkobiercy.

Niestety, czasem zdarza się, że osoby uprawnione do uzyskania środków z OFE po śmierci osoby bliskiej, nie wiedzą, w którym z funduszy prowadzone było konto. Wiele osób nie wie, w jaki sposób można uzyskać te środki, w jakie przygotować dokumenty.

ATH, w celu uzyskania środków z OFE, pomaga w ustaleniu, w którym z funduszy prowadzone było konto, w zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji oraz załatwieniu wszelkich formalności związanych z postępowaniem spadkowym.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ATH Odszkodowania, NIP: 826-191-20-17, Garwolin ul. Kościuszki 49 (Pasaż 49), w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.