601 633 663 kancelaria@ath-odszkodowania.pl

Uzyskujemy dopłaty do szkód komunikacyjnych

Odszkodowanie za koszty naprawy pojazdu w przypadku szkody z ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych powinno pokrywać pełną wysokość szkody, jaką poszkodowany poniósł na skutek kolizji. Jest to gwarancja przewidziana w przepisach prawa.

Jednakże, o tej zasadzie pełnego odszkodowania, nierzadko zdarza się zapominać ubezpieczyciele sprawców szkody. O należne odszkodowanie często trzeba walczyć w sądzie, co zniechęca poszkodowanych do dochodzenie swoich praw (koszty prawników, stawiennictwo na rozprawach)

Dzięki współpracy ze specjalistami z zakresu motoryzacji jaki i prawa ubezpieczeń gospodarczych, ATH pomaga rzetelnie wycenić wysokość szkody oraz uzyskać dopłatę do zaniżonego odszkodowania. Jeżeli konieczna jest droga sądowa, ATH zajmuje się organizacją kompleksowej obsługi całego procesu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ATH Odszkodowania, NIP: 826-191-20-17, Garwolin ul. Kościuszki 49 (Pasaż 49), w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.