601 633 663 kancelaria@ath-odszkodowania.pl

Windykacja należności

Dłużnicy, którzy zalegają z płatnościami stanowią problem, zarówno dla osób prowadzących działalność gospodarczą, jak i dla osób, które nie są przedsiębiorcami.

Należy pamiętać, że długi ulegają przedawnieniu, co może w zupełności uniemożliwić odzyskanie należnych nam pieniędzy. Dlatego też lepiej nie odkładać latami decyzji o ściągnięciu wierzytelności od dłużnika.

Wiele osób rezygnuje z odzyskania należnych im pieniędzy, gdyż nie podpisali umowy z dłużnikiem. Brak umowy pisemnej nie oznacza, że nie ma już szans na odzyskanie pieniędzy - dlatego warto oddać swoją sprawę do analizy prawnej w ATH, w celu oszacowania szans na odzyskanie pieniędzy.

ATH oferuje kompleksową obsługę windykacji należności, łącznie z postępowaniem sądowym oraz postępowaniem egzekucyjnym.

Wynagrodzenie jest prowizyjne bądź ryczałtowe, istnieje możliwość negocjacji warunków, co stanowi znaczne udogodnienie dla Klientów.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ATH Odszkodowania, NIP: 826-191-20-17, Garwolin ul. Kościuszki 49 (Pasaż 49), w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.